Kontakt

Wsparcie Techniczne / Serwis

+48 32 750 65 05

serwis@salus-controls.pl



Infolinia wsparcia technicznego czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00
oraz w sobotę od 8:00 do 14:00


Andrzej Ogiegło
andrzej.ogieglo@salus-controls.pl
Damian Machnik
damian.machnik@salus-controls.pl
Marcin Kurpas
marcin.kurpas@salus-controls.pl

Sprzedaż i współpraca na terenie Polski

  • Proszę kliknąć w wybrany region, aby zobaczyć szczegóły.

Sieć dystrybucji



Sprzedaż i współpraca na terenie Europy i Azji Zachodniej

 

Łukasz Gładysz
Head of Export
Southern Europe / Western Asia
lukasz.gladysz@salus-controls.pl

Maja Pająk
Export Coordinator
tel: +48 32 700 74 53 wew. 5
maja.pajak@salus-controls.pl

Albania / Arabia Saudyjska / Azerbejdżan / Białoruś/ Bośnia i Hercegowina / Bułgaria / Chorwacja / Cypr / Czarnogóra / Czechy / Estonia / Grecja / Gruzja / Hiszpania / Iran / Izrael / Kazachstann / Kosowo / Litwa / Łotwa / Macedonia / Portugalia / Rosja / Serbia / Słowacja / Słowenia / Turcja / Ukraina / Węgry / Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

Piotr Kulpa
Key Account
Eastern Europe
piotr@salus-controls.pl

Martyna Adamiec
Export Coordinator
tel: +48 32 700 74 53 wew. 5
martyna.adamiec@salus-controls.pl

Azerbejdżan / Białoruś / Estonia / Kazachstan / Litwa / Łotwa / Rosja / Ukraina 

Zamówienia / Logistyka

ZAMÓWIENIA

Sylwia Janko, Alina Zielonka

+48 32 700 74 53 wew. 2
+48 32 790 44 85
zamowienia@salus-controls.pl
LOGISTYKA

Łukasz Dziurosz

+48 32 700 74 53
lukasz.dziurosz@salus-controls.pl

Administracja / Księgowość

Mirela Nikiel-Morciniec

+48 32 700 74 53 wew. 3
mirela.nikiel@salus-controls.pl
Izabela Piszczek

+48 32 700 74 53
iza.piszczek@salus-controls.pl

Marketing

Magdalena Nowok
Koordynator Działu Marketingu - Polska
marketing@salus-controls.pl
Urszula Kijak
Koordynator Działu Marketingu - Export
ula.kijak@salus-controls.pl
Kamil Klimuszko
Projekty i Grafika
marketing@salus-controls.pl

Dane kontaktowe

Dystrybutor SALUS-Controls :

QL CONTROLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.

ul. Rolna 4, 43-262 Kobielice

+48 32 700 74 53
+48 32 790 44 85

NIP: 638-180-68-25
Nr KRS: 0000440955
Sąd Rejonowy Katowice - Wschód W Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Biuro otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 16:00
*
**
- Pole wymagane
- Jedno z oznaczonych pól musi zostać uzupełnione
Imię i nazwisko
E-mail**
Numer telefonu**
Treść wiadomości*

facebook